Sylwester 2021 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Kto wystąpi? (wideo)

Sylwester 2021 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Kto wystąpi? (wideo)Powrót na Stadion Śląski po dwuletniej przerwie, aby wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku - Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie!

Nowy Rok najlepiej przywitać razem tanecznym krokiem z optymizmem i radością. Wśród gwiazd między innymi: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała. Transmisja na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

Muzyczna podróż na koniec roku

To będzie niezapomniana noc! Bądźcie z nami podczas relacji na żywo z najlepszego koncertu ostatniego dnia 2021 roku i z przytupem oraz w szampańskich humorach przywitajcie kolejny rok! Pozwólcie porwać się w tę wyjątkową muzyczną podróż przy największych hitach lat i dekad!

Kto wystąpi na Sylwestrze Szczęścia?

Początek sylwestrowego świętowania 31 grudnia od godz. 20:00! Na powitanie Nowego Roku największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego między innymi Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila i Doda, która zawsze udowadnia, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabiera wszystkich tam, gdzie ma swój dom, a Ewelina Lisowska prowadzi w stronę słońca! Wśród artystów także Dawid Kwiatkowski, który pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste, a Enej podaruje kamień z napisem LOVE. Do tego Minelli, Olivia Addams, Danzel, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr. Alban, Akcent, Viki Gabor, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.
 

Specjalne taneczne lekcje

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca! Jednym słowem - będzie się działo!Zapraszamy do wspólnej zabawy

W roli prowadzących imprezy między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz, energetyczna Karolina Gilon, uwielbiana przez widzów Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD i Patryk Cebulski, młody aktor, znany z produkcji Polsatu takich jak "Kuchnia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". Za organizację odpowiada Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

Sylwester Szczęścia na żywo ze Stadionu Śląskiego w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

źródło: Polsat
Sylwester 2021 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Kto wystąpi? (wideo)

Pozostałe informacje


Komentarze ():