Wystartował TVC Super (parametry)

Wystartował TVC Super (parametry)8 kwietnia 2024 w przekazie naziemnym i satelitarnym zadebiutował nowy kanał Grupy MWE Networks - TVC Super.

TVC Super to kanał rozrywkowo-serialowo-filmowy, który zapewnia esencję super emocji, oferujący ekskluzywne, eksperymentalne premiery rozrywkowe i filmowe jak również zapierające dech w piersiach seriale, takie jak “Gdzie jesteś, synku?", "Donieck. Na linii frontu". TVC Super będzie domem dla wyselekcjonowanych programów, w tym “Kabarety Plus", “Niezwykłe wynalazki", serie o zjawiskach paranormalnych, serie dokumentalne 18+, dokumenty o celebrytach i szokujących politykach, oraz seriale kryminalne. Nasza polska produkcja 77TV będzie miała swoją super wersję na TVC Super: "77TV - super przypadki z życia" - podkreśla MWE Networks w komunikacie prasowym.
 

Kanał dostępny jest bezpłatnie w przekazie z satelity Hot Bird 13G oraz w przekazie naziemnym na multipleksach lokalnych MUX-L1, MUX-L3 i MUX-L4.

Parametry Szlagier TV na satelicie:

Eutelsat Hot Bird 13G (13°E)
11278 MHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

Kanał na satelicie nadawany jest w rozdzielczości 720x576 z wykorzystaniem kodeka AVC. Sumaryczny średni bitrate stacji to 1,3 Mbps.

źródło: sat-charts.eu / MWE
Wystartował TVC Super (parametry)

Pozostałe informacje


Komentarze ():