Sylwester 2022 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2022. Kto wystąpi? (wideo)

Sylwester 2022 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2022. Kto wystąpi? (wideo)Powrót na Stadion Śląski po dwuletniej przerwie, aby wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku - Sylwester Szczęścia 2022/2023 w Polsacie!

Blisko 20 artystów i zespołów powita na scenie w Chorzowie 2023 rok podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie. Wystąpią między innymi Beata Kozidrak i Bajm, Maryla Rodowicz, Doda, Cleo, Lady Pank, Michał Szczygieł, Ralph Kamiński oraz gwiazda wieczoru - Michael Patrick Kelly.

Wielu z nas w mijającym 2022 roku czeka do podjęcia jeszcze jedna decyzja. Chodzi o wybór miejsca, w którym powitamy Nowy Rok. Część z nas spędzi go w domu w towarzystwie rodziny, inni wybiorą się na bal. 

Michael Patrick Kelly sylwestra spędzi w Polsce. Ma co świętować. Był członkiem kultowego zespołu - The Kelly Family, teraz robi solową, międzynarodową karierę. W listopadzie wydał płytę. 2023 rok powita na scenie "Sylwestrowej Mocy Przebojów".  

- Spędziłem sylwestra w Chinach, Hiszpanii, Niemczech, ale w Polsce jestem po raz pierwszy i nie mogę się doczekać spotkań z polskimi artystami. O północy będę na scenie, więc razem wejdziemy w nowy rok - zapowiada piosenkarz. 
 

Artysta z Irlandii wystąpi na Polach Marsowych przy Stadionie Śląskim. Tak jak Grzegorz Hyży: - Niezły odlot się szykuje - mówi wokalista. - Nie wyobrażam sobie inaczej spędzić ten wyjątkowy czas, niż na scenie - przyznaje. Grzegorz Hyży jest w gronie blisko 20 zespołów i artystów, którzy zamkną 2022 rok w Parku Śląskim.To nie pierwsze takie pożegnanie w tym regionie. - Tak jak "Kevin sam w domu" w święta zawsze w Polsacie, tak samo "Sylwestrowa Moc Przebojów na Śląsku" - podkreśla Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. 

Szykuje się impreza nie z tej ziemi, ale taka impreza wymaga kilku miesięcy przygotowań, co podkreśla Konrad Smuga. Reżyser "Sylwestrowej Mocy Przebojów" po raz osiemnasty świętuje sylwestra w pracy. - Prace zaczynają się pół roku przed sylwestrem. Wtedy się spotykamy, mówimy, kogo chcielibyśmy zobaczyć, ale tak naprawdę wszystko zmienia się do ostatniej chwili - opowiada. 

- Bóg sprzyja przygotowanym - tak mówimy w naszym zespole - to prawda, ale potem na to przygotowanie musi przyjść flow, czyli dobra zabawa - tłumaczy Krzysztof Ibisz, który poprowadzi sylwestrowy koncert.

źródło: Polsat
Sylwester 2022 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2022. Kto wystąpi? (wideo)

Pozostałe informacje


Komentarze ():