TTV w pierwszej dziesiątce w grupie komercyjnej 5.00/52
TTV w pierwszej dziesiątce w grupie komercyjnej

TTV w pierwszej dziesiątce w grupie komercyjnejTelewizja TTV po raz pierwszy znalazła się wśród dziesięciu najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych w grupie komercyjnej.

W porównaniu do listopada 2013 roku udział stacji zwiększył się o 22,48 %. TTV zamknęła listopad rekordowym wynikiem oglądalności na poziomie 1,58 % SHR w grupie komercyjnej (16-49), uzyskując najwyższy dzienny wynik na poziomie - 2,22 %.
 

Na koniec roku stacja przygotowała specjalne, premierowe edycje znanych programów. Już 7 grudnia zostanie wyemitowany odcinek serii "Michniewicz. Inny Świat", w którym Anita Werner - znana dziennikarka telewizyjna zobaczy prawdziwy, inny niż ten znany z pocztówek obraz Afryki. W bożonarodzeniowym odcinku "GOGGLEBOXA", tym razem nie zwykli widzowie, ale prowadzący i bohaterowie programów TTV, w zaciszu własnych domów zdradzą, co tak naprawdę myślą o telewizji. Natomiast, jakim wyzwaniem jest przygotowanie świąt, w specjalnym odcinku "KOSSAKOWSKI. INICJACJA" przekona się, jak zwykle na własnej skórze Przemek Kossakowski. Grudniowe premiery zakończy emisja przejmującego dokumentu "Ludzie Duchy" Martyny Wojciechowskiej.

źródło: TTV

Pozostałe informacje


Komentarze ():