Czy TTV zostanie zaszyfrowany na 13°E? 5.00/52
Czy TTV zostanie zaszyfrowany na 13°E?

Czy TTV zostanie zaszyfrowany na 13°E? Stacja pojawiła się w opcji "Kanały bez opłat" w ofertach TNK SD oraz TNK HD.

Pojawienie się TTV w ramkach dotyczących opcji "Kanały bez opłat" na stronach internetowych Telewizji na Kartę SD oraz Telewizji na Kartę HD może zwiastować zaszyfrowanie sygnału stacji na satelicie w najbliższym czasie. Gdyby tak się nie stało, najprawdopodobniej logotyp kanału znalazł by się przy informacji dotyczącej kanałów FTA.
 Oznacza to, że kanał na Hot Birdzie nadal będzie bezpłatny, lecz wyłącznie dla posiadaczy aktywnych kart TNK SD oraz TNK HD w Conax. Osoby posiadające kartę TNK SD aktywowaną przed 1. kwietnia 2010 r. mogą korzystać z "Kanałów bez opłat" do 2016 r. Osoby z kartami aktywowanymi po tej dacie, mogą oglądać ofertę free-to-view przez rok po wygaśnieciu dostępu do płatnych pakietów.

TTV będzie wówczas 6. kanałem dostępnym w "Kanałach bez opłat".

Parametry TTV


Możliwe, że stacja będzie dostępna również bezpłatnie dla abonentów pozostałych satelitarnych platform cyfrowych. Zapowiedź dodania stacji wyraził ostanio Cyfrowy Polsat i całkiem prawdopodobne, że TTV dołączy do jego oferty pn. "Telewizja cyfrowa bez opłat ".

TTV nadawany jest także w pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-1 DVB-T). W ofercie naziemnej dostęp do kanału nie zmieni się - stacja nadal będzie nieszyfrowana.

TTV wystartował 2 stycznia 2012, o godz 06:00. Po więcej informacji dotyczącej nowego kanału zapraszamy do przeczytania np. TTV już nadaje (ramówka + wideo).

Pozostałe informacje


Komentarze ():