Startuje PULS 2 HD

Startuje PULS 2 HDW poniedziałek, 23 lutego, Telewizja Puls rozpocznie nadawanie kanału PULS 2 HD. W pierwszym etapie kanał trafi do oferty największych operatorów kablowych w Polsce, takich jak Vectra i INEA.

PULS 2 HD będzie emitował ten sam program, co w wersji SD. Kanał będzie nadawany w standardowej dla polskiego rynku rozdzielczości 1080i.

- Bardzo cieszymy się z tego, że w niecałe pół roku po uruchomieniu kanału TV Puls HD możemy uruchomić PULS 2 w wysokiej rozdzielczości. Start PULS 2 HD to kolejny dowód na to, że bardzo dynamicznie się rozwijamy i spełniamy wysokie oczekiwania naszych widzów - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o.
 

PULS 2 HD w najbliższym czasie znajdzie się w ofercie największych operatorów kablowych w Polsce, takich jak Vectra i INEA. Dystrybucja kanału będzie stopniowo poszerzana o kolejnych operatorów kablowych.

Ostatni tydzień 9-15 lutego 2015 był rekordowym w historii PULS 2: udział kanału w rynku wyniósł 2,19% (SHR, 16-49), dzięki czemu PULS 2 znalazł się na wysokim, dziewiątym miejscu w Polsce, plasując się tuż za TVN24.

Od 2 września 2014 roku nadaje już TV Puls HD. Obecnie kanał ten znajduje się w ofercie ponad 30 topowych operatorów kablowych, w tym UPC Polska (na pozycji EPG/LCN - 118), Vectra (119) i TOYA (40). Od 26 lutego 2015 TV Puls HD wejdzie do oferty sieci kablowej INEA.

źródło: TV Puls
Startuje PULS 2 HD

Pozostałe informacje


Komentarze ():