EWTN GO testuje na MUX-8

EWTN GO testuje na MUX-8Na multipleksie ósmym naziemnej telewizji cyfrowej pojawił się serwis identyfikowany jako EWTN GO.

Kanał identyfikowany jako "EWTN GO" pojawił się w ramach MUX-8 naziemnej telewizji cyfrowej. Do kanału dołączony jest strumień wideo, który emituje wyłącznie czarną planszę (kompresja AVC, rozdzielczość 360x288). Stacja posiada również tablicę AIT wskazującą na aplikację HbbTV (telewizja hybrydowa).

Osoby z telewizorami lub set-top-boxami wspierającymi technologię HbbTV i podłączonymi do internetu, po przełączeniu na kanał EWTN GO (LCN 90), powinny zostać przekierowane do wspomnianej aplikacji streamingowej. Hostowana jest ona pod adresem http://hbbtvtest.emitel.pl/hbbtv/EWTN/emitel_vcplayer.php.
 

EWTN GO jest serwisem streamingowym chrześcijańskiej sieci telewizyjnej EWTN (Eternal Word Television Network). Przypomnijmy, że przekaz kanału telewizyjnego EWTN Polska dostępny jest m.in. w ramach naziemnej telewizji cyfrowej na eksperymentalnych multipleksach operatora BCAST w DVB-T2.

W ramach MUX-8 nadawane są następujące kanały wirtualne (aplikacje HbbTV): CDA Premium, Legia TV, EmiTV, EmiRadio oraz UA Perszyj.

źródło: sat-charts.eu
EWTN GO testuje na MUX-8

Pozostałe informacje


Komentarze ():