Music Box Polska zniknie z satelity. Gdzie będzie dalej dostępny?

Music Box Polska zniknie z satelity. Gdzie będzie dalej dostępny?Music Box Polska rezygnuje z nadawania satelitarnego. Kanał zniknie z satelity Eutelsat Hot Bird 1 stycznia 2023 roku.

Music Box Polska ruszył 22 stycznia 2021 roku zastępując na polskim rynku ukraińską wersję kanału. Od 17 sierpnia 2021 dostępny jest on w bezpłatnym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13°E).

Więcej: Music Box Polska już na satelicie (parametry)


- Dotychczasowa emisja naszego kanału w SD na satelicie nie odpowiada obecnej strategii rozwoju stacji. Od samego początku istnienia naszej telewizji stawiamy na jakość obrazu i dźwięku. Nawet specjalnie podejmujemy się remasterowania starych teledysków, żeby jak najlepiej się oglądały na dużych telewizorach. Chcemy, aby doceniło to jak najwięcej widzów. Dlatego dzięki uprzejmości firmy Pasja TV, naszego stałego dystrybutora, skupimy się na rozszerzeniu możliwości odbioru Music Box`a w HD i Full HD w najbardziej finansowo wydajny dla nas sposób - informuje dyrektor ds. marketingu stacji Antoni Kudrewicz.


 

Kanał nadal będzie dostępny w ofercie sieci kablowych (m.in. UPC, Vectra, Multimedia, Orange, Inea, Toya, ASTA-NET, Petrus, Sat Film, TVK Chopin) oraz u operatorów OTT (Megogo, WP Pilot, CDA, GONET, Sweet.tv, UPC TV GO).

Music Box Polska w styczniu 2023 roku udostępni swoim widzom możliwość oglądania stacji w jakości HD lub SD przez własną stronę internetową. Dostęp do programu online 24/7 zapewni MEGOGO - nowy na polskim rynku serwis OTT/VOD z Ukrainy.

Obecnie trwają prace testowe, o rozpoczęciu transmisji online Music Box Polska poinformuje w osobnym komunikacie.

Dotychczasowe Parametry Music Box Polska na satelicie:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
10834 MHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

źródło: sat-charts.eu / Music Box
Music Box Polska zniknie z satelity. Gdzie będzie dalej dostępny?

Pozostałe informacje


Komentarze ():