Polsat Newsplus2 zastąpi Polsat News 2 5.00/52
Polsat Newsplus2 zastąpi Polsat News 2

Polsat Newsplus2 zastąpi Polsat News 2Telewizja Polsat zastąpi informacyjny Polsat News 2 kanałem Polsat Newsplus2. Nowa stacja ma nadawać program Polsatu News z dwugodzinnym przesunięciem.

Przypomnijmy, że od 25 czerwca br. Polsat News 2 nie emituje już premierowych odcinków magazynów "Prawy do lewego. Lewy do prawego", "Kultura do kwadratu", "Rozmowa polityczne" i "Fajka pokoju". Z kolei niektóre programy (m.in. "To był dzień na świecie" czy "W bliskim planie") przeniesiono do głównej anteny Polsat News.

Więcej: Polsat News 2 w nowej formule od 25 czerwca

 

Telewizja Polsat złożyła w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji wniosek na zmianę nazwy kanału na Polsat Newsplus2. Jak wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl Polsat Newsplus2 będzie przesuniętą w czasie wersją Polsat News. Polsat Newsplus2 będzie emitował audycje z głównej anteny z dwugodzinnym przesunięciem.

Polsat News 2 wystartował 9 czerwca 2014 roku. Stacja ruszyła początkowo pod nazwą Polsat News+ zastępując tym samym Polsat Biznes (w przeszłości znany jako TV Biznes). Według planów nadawcy Polsat News 2 miał być uzupełnieniem głównego Polsatu News, emitując równoległe transmisje na żywo niemieszczące się na głównej antenie. Stacja emitowała również pogłębioną debatę o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.

źródło: sat-charts.eu / wirtualnemedia.pl
Polsat Newsplus2 zastąpi Polsat News 2

Pozostałe informacje


Komentarze ():