Startuje TBN Polska (wideo)

Startuje TBN Polska (wideo)Już wkrótce na polskim rynku zadebiutować ma stacja od Trinity Broadcasting Network. Jak zapowiada nadawca TBN Polska ma ruszyć jeszcze w 2014 roku.

TBN Polska to familijny kanał o chrześcijańskich wartościach. Dobry film, super muzyka, solidny dokument - każdy znajdzie coś dla siebie. Jeszcze jedna dobra wiadomość dla odbiorców - Telewizja TBN Polska, będzie telewizją bez reklamy. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali i wspierają nas w tym cudownym dziele dla naszego kraju. - czytamy na stronie nowego telewizyjnego projektu.

Oficjalnie nowa stacja miała zostać powołana już 29 października 2014 roku. Aktualnie nadawca, Trinity Broadcasting Network Polska, szuka wolontariuszy, który pomogą w tworzeniu nowej telewizji.
 Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej nowej stacji Trinity Broadcasting Network (TBN) to międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej.

Siedzibą TBN jest miasto Costa Mesa w stanie California w USA. TBN emituje programy środowisk protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych oraz twórców niezależnych. TBN jest właścicielem 28 kanałów telewizyjnych, w tym: The Church Channel, Smile of a Child TV, TBN Enlace i JUCE TV.

TBN zostało założone w 1973 roku przez Paula Croucha. Aktualnie prezesem TBN jest Mathew Crouch. W 2013 roku sieć TBN celebrowała 40 rocznicę powstania. Nadawcą polskiej wersji TBN jest TBN Polska z siedzibą w Gdańsku. Telewizja według zapowiedzi ma ruszyć jeszcze w tym roku.

źródło: TBN
Startuje TBN Polska (wideo)

Pozostałe informacje


Komentarze ():