De Boer Marine z usługą transmisji danych Skala SES Networks

De Boer Marine z usługą transmisji danych Skala SES NetworksArmatorzy na całym świecie będą mogli korzystać z wysokiej jakości połączeń i usług szerokopasmowych

Jak poinformowano w zeszłym tygodniu, De Boer Marine, wiodąca holenderska firma specjalizująca się w nawigacji morskiej i urządzeniach komunikacyjnych, oferuje obecnie swoim międzynarodowym klientom morskim niezawodne zarządzane usługi transmisji danych, dzięki wykorzystaniu globalnej platformy Skala (Skala Global Platform) należącej do SES Networks.

Klienci De Boer Marine będą mogli korzystać z efektywnego kosztowo rozwiązania komunikacyjnego, które zmniejsza ryzyko operacyjne i koszty. Załoga i armatorzy pozostaną w kontakcie z rodziną i znajomymi w każdym miejscu i o każdej porze. Operatorzy flot będą mogli skorzystać z elastycznego zarządzania pasmem, zaawansowanego automatycznego przełączania wiązek oraz zaawansowanego systemu zarządzania siecią, aby zmaksymalizować swoją rentowność i wydajność.

Skala Global Platform oferuje połączenie technologii systemów naziemnych następnej generacji, zaawansowanych możliwości satelitarnych i doświadczenia w zakresie serwisowania usług, które umożliwiają skalowalne, elastyczne i wysokiej jakości zarządzane usługi transmisji danych dla komercyjnych firm spedycyjnych na całym świecie.
 

- Nasi klienci mają skomplikowane wymagania dotyczące transmisji danych. To sprawia, że SES jest dla nas naturalnym wyborem. Ich inwestycje w infrastrukturę kosmiczną i naziemną stanowią niezawodne rozwiązanie, które zapewnia naszym klientom przepustowość, zasięg i wydajność potrzebną do sprostania przyszłym wyzwaniom - powiedział Johannes Oost, wiceprezes ds. rozwoju w De Boer Marine.

- De Boer Marine wymaga najwyższej jakości kompleksowych usług w celu wsparcia globalnej floty klientów. Dzięki łączności i technologii systemów naziemnych zasilanych przez SES Networks, będą oni mogli korzystać z szybszej i bardziej niezawodnej usługi niż kiedykolwiek wcześniej - eliminując wszelkie bariery w łączności dla ich działalności zarówno na statkach, jak i na lądzie - powiedział Morten Hagland Hansen, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży usług morskich i energetycznych w SES Networks. - Cieszymy się, że możemy współpracować z De Boer Marine w celu zapewnienia niezawodnych zarządzanych usług transmisji danych, które są dziś niezbędne dla wydajnej działalności żeglugowej.

źródło: SES
De Boer Marine z usługą transmisji danych Skala SES Networks

Pozostałe informacje


Komentarze ():