DVB-S/DVB-S2DVB-TDAB+

News: [2015-02-26] Polonia 1 z nowościami na wiosnę
Blog: [2015-02-15] Analiza jakości multipleksu TVN HD (luty 2015)
This channel is not available!
Channel might have been deleted from our database or transmission is ceased!
Below is channel history log
[TELE5]
(2014-09-08)|Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E:
TELE5 10796 V 27500 5/6 More #

(2014-08-22)|Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E:
TELE5 11662 V 27500 3/4 More #

(2014-07-31)|Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E:
TELE5 11662 V 27500 3/4 More #

(2013-01-01)|Hot Bird 13A/13B/13C at 13.0°E:
TELE5 10796 V 27500 5/6 More #

(2008-12-01)|Hot Bird 6/7A/8 at 13.0°E:
TELE5 12558 V 27500 3/4 More #

(2008-11-27)|Hot Bird 6/7A/8 at 13.0°E:
TELE5 12558 V 27500 3/4 More #

(2008-08-26)|Hot Bird 6/7A/8 at 13.0°E:
TELE5 12558 V 27500 3/4 More #

(2008-08-22)|Hot Bird 6/7A/8 at 13.0°E:
TELE5 12558 V 27500 3/4 More #









Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!

Liga Europy w TV
2015-02-26
18:00 Dinamo Moskwa - Anderlecht
18:00 Zenit Sankt Petersburg - PSV Eindhoven
19:00 Monchengladbach - Sevilla
19:00 Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
19:00 Dynamo Kijów - Guingamp
19:00 Besiktas - Liverpool
19:00 Fiorentina - Tottenham Hotspur
19:00 Inter Mediolan - Celtic Glasgow
19:00 Salzburg - Villarreal
21:05 Everton - Young Boys
21:05 Athletic Bilbao - Torino
21:05 Sporting Lizbona - Wolfsburg
21:05 Club Brugge - AaB Aalborg
21:05 Olympiacos Pireus - Dnipro
21:05 Napoli - Trabzonspor
21:05 Feyenoord - AS Roma
 
Liga Mistrzów w TV
 
Ekstraklasa w TV
2015-02-27
18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
20:30 Cracovia - Lech Poznań
2015-02-28
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
15:30 PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków
18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
2015-03-01
15:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
18:00 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
 
Wyszukiwarka


Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:15
Pogoda
20:30
Ojciec Mateusz
21:25
Sprawa dla reportera
22:20
Ostatnia rozmowa przed egzekucją
23:25
Głową w mur
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Gang dzikich wieprzy
22:30
Rozmowa z gwiazdą
Polsat
20:05
Diabeł ubiera się u Prady
22:20
Wielkie nadzieje
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:50
Ugotowani 8
21:30
Kuchenne rewolucje 10
22:30
Tango i Cash



Naziemna telewizja cyfrowa: MUX 1 | MUX 2 | MUX 3 | MUX 4 | Multpleks TV Łużyce | Multipleks TVT | Multipleks NTL Radomsko
Telewizja satelitarna: Hot Bird | Astra 1 | Astra 2 | Eutelsat 7A | Astra 4A (Sirius) | Amos
Platformy cyfrowe: Cyfrowy Polsat | nc+ | Sky Italia | Sky Deutschland | Skylink | Viasat