Bez TBN Polska na satelicie

Bez TBN Polska na satelicieOd 1 stycznia 2023 religijny kanał TBN Polska nie jest dostępny w przekazie satelitarnym.

- Jesteśmy na etapie zmian technologicznych zarówno po stronie emisyjnej, jak też dystrybucji kanału TBN Polska. Od dnia 1 stycznia 2023 będziemy dostępni tylko w formacie HD. Potwierdzamy nasze zejście z satelity HotBird - poinformował w grudniu 2022 r. Tymoteusz Rompa, antena manager w TBN Polska w informacji prasowej.

TBN Polska dostępny był z satelity Eutelsat Hot Bird od 1 grudnia 2016 roku. Stacja była dostępna w rozdzielczości SD w przekazie nieszyfrowanym.

Więcej: TBN Polska już nadaje jako oddzielny kanał

 

- Skupiamy się na dalszym zwiększaniu dystrybucji za pośrednictwem operatorów cyfrowych telewizji kablowych, IPTV oraz za pośrednictwem OTT. Rozważamy możliwość emisji w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Pojawiliśmy się w ofercie PLAY i UPC 1 grudnia 2022 roku, w styczniu 2023 dołączamy do kolejnych operatorów. Nasza nowa platforma live i VOD TBNGO.PL startuje 10 stycznia 2023 - czytamy w komunikacjie TBN Polska.

TBN Polska HD dostępny jest w ofertach operatorów kablowych, IPTV oraz OTT (m.in. Orange IPTV, UPC, Vectra, Multimedia, WP Pilot).

Satelitarny przekaz TBN Polska dostępny był z pojemności hiszpańskiego operatora TSA.

Dotyczasowe parametry TBN Polska na satelicie:

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
12303 MHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

źrodło: TBN / sat-charts.eu
Bez TBN Polska na satelicie

Pozostałe informacje


Komentarze ():