Koniec Super TV. Xtreme TV nowym projektem MWE Networks

Koniec Super TV. Xtreme TV nowym projektem MWE NetworksOd 13 lutego 2022 na podstawie koncesji programu Super TV nadawany jest nowy kanał MWE Networks - Xtreme TV.

Na początku lutego br. z ramówki nadawanego przez MWE Networks kanału Super TV zniknęły telezakupy, które stanowiły trzon oferty wspomnianego kanału. Jednocześnie na ekranie pojawiło się logo kanału Outdoor TV, który na polskim rynku dostępny jest od 30 lipca 2021 roku. Outdoor TV jest nadawany na podstawie koncesji Vectra Events i wcześniej dostępny był tylko w sieci kablowej Vectra.
 

13 lutego 2022 doszło do kolejnej zmiany w przekazie Super TV. Logo Outdoor TV zastąpiono logiem nowego projektu Xtreme TV. W obu przypadkach (Outdoor TV i Xtreme TV) ramówkę zapełniają programy dotyczące przyrody, myślistwa, wędkarstwa i survivalu. W ramówce Outdoor TV można znaleźć takie pozycje jak "Darz Bór", "Kołowrotek", "Wędkarska pasja" czy "Vademecum przetrwania".

Jak poinformowało Biuro Reklamy TVP, od 1 marca 2022 roku rozpocznie ono sprzedaż czasu reklamowego w Xtreme TV.

Kanał aktualnie dostępny jest w przekazie naziemnym (multipleksy lokalne MUX-MWE, MUX-L1, MUX-L3 oraz MUX-L4) oraz u wybranych operatorów sieci kablowych, IPTV i OTT. Kanał nadawany jest natywnie w HD.

źródło: sat-charts.eu
Koniec Super TV. Xtreme TV nowym projektem MWE Networks

Pozostałe informacje


Komentarze ():