Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu. Jakie kanały 4K w ofercie?

Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu. Jakie kanały 4K w ofercie?Polsat Box, który dziś zastąpił Cyfrowy Polsat, to marka, która zapewnia klientom bogaty wybór nawet 150 kanałów TV w 3 technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT.

To także swobodny dostęp do różnorodnych treści VOD - sportowych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, informacyjnych i dla dzieci. To wszystko w 3 wygodnych pakietach podstawowych (od 20 zł miesięcznie) oraz premium - sportowych, filmowych i dla dzieci. Każdy i wszędzie może wybrać swoje treści oraz to, kiedy, gdzie, z kim i w jaki sposób będzie z nich korzystał - zgodnie z nowym hasłem Grupy Polsat Plus "Wybierz swoje wszystko".

Nowości w Polsat Box:

- Od dziś w ofercie Polsat Box jest dostępny nowy dekoder polsat box 4K, nowoczesny sprzęt z pilotem Blutooth i funkcją DUO zapewniający dostęp do najlepszej rozrywki w technologii satelitarnej i kablowej IPTV oraz możliwość oglądania wybranych kanałów i treści w jakości 4K.

- W Polsat Box pojawiły się nowe kanały i treści w jakości 4K.

- Serwis streamingowy i VOD Polsat Box Go zastąpił serwis Cyfrowy Polsat Go (dostępny dotychczas wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu).

- Uruchomiona została nowa strona WWW marki: polsatbox.pl.

- Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK) zmienia się w iPolsat Box, dane do logowania pozostają bez zmian.

- Manifest marki: Spot Polsat Box "Wybierz swoje wszystko".

Nowy dekoder polsat box 4K

Polsat box 4K to nowoczesne urządzenie z nowym pilotem Bluetooth i funkcją DUO, które można łatwo podłączyć do Internetu dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Użytkownik może swobodnie przełączać źródło sygnału, korzystając cały czas z tego samego pakietu kanałów - to absolutna nowość i pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie. Nowy dekoder 4K to również dostęp do aplikacji Polsat Box Go, a w niej, online - do niezwykle bogatej i różnorodnej biblioteki treści VOD.

Dekoder polsat box 4K dostępny jest z każdym pakietem podstawowym - S, M, L, w formule użyczenia, od 49 zł.

Więcej: Dekoder 4K w ofercie Polsat Box

 

Kanały 4K w Polsat Box

Abonenci Polsat Box, którzy zdecydują się na nowy dekoder polsat box 4K, mogą od dziś oglądać 4 nowe kanały w jakości 4K.

- Eleven Sports 1 4K (dostępny w pakiecie Eleven Sports, także w Polsat Box Go) - to całodobowy telewizyjny kanał sportowy nadawany w technologii 4K transmitujący wybrane wydarzenia w natywnej jakości UHD, takie jak wyścigi Formula 1® czy wybrane mecze LaLiga Santander.

- Insight TV UHD (dostępny od pakietu podstawowego S) - to wiodący na świecie kanał 4K UHD i setki godzin programów nadawanych w 4K UHD i HDR poświęconych odważnym podróżom, inspirującej nauce i technologii oraz sportom ekstremalnym.

- Fashion TV 4K (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) - to najbardziej rozpoznawalny i mający ogólnoświatowy zasięg kanał telewizyjny poświęcony modzie. Telewizja przez całą dobę pokazuje widzom najnowsze pokazy mody, ostatnie trendy, znaczące wydarzenia, a także historię projektantów, kulisy happeningów, portfolio modelek i modeli, życie celebrytów i ich styl.

- NASA TV UHD (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) - to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można na nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet, podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo czy dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji.

Treści 4K w Polsat Box Go

Poza kanałami 4K abonenci Polsat Box mają dostęp do treści VOD w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go, dostępnym zarówno na dekoderze polsat box 4K, jak i m.in. urządzeniach mobilnych. Wśród nich są kinowe hity: przebojowe "Ślicznotki" z Jennifer Lopez, "Bodyguard zawodowiec" z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, uroczy "Paddington 2", zabawna animacja "Jaskiniowiec" czy uwielbiany przez młodych widzów "Baranek Shaun Film. Farmageddon" i inne. A wkrótce także dodatkowe materiały z bogatej biblioteki przygód i akcji Insight TV UHD.

Telewizja dla każdego

Polsat Box umożliwia dopasowanie telewizji do potrzeb i zainteresowań. Zapewnia usługi w 3 technologiach - satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT - oraz 3 proste pakiety podstawowe w cenie 20, 30 i 60 zł miesięcznie.

Pakiety podstawowe można swobodnie łączyć z pakietami tematycznymi premium:

- sportowymi: Polsat Sport Premium (z Ligą Mistrzów UEFA), Eleven Sports (m.in. z LaLigą Santander, Ligue 1 Uber Eats, Serie A TIM czy Formula 1), Ekstraklasa z kanałami CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą (dla TV satelitarnej i kablowej IPTV),

- filmowymi: HBO i HBO GO, Filmy i seriale, Filmbox,

- z bajkami: Dzieci.

Wybrane kanały TV i treści ze swojego pakietu telewizyjnego można bezpłatnie oglądać online w serwisie Polsat Box Go, na wielu różnych urządzeniach, także mobilnie.

źródło: Polsat Box
Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu. Jakie kanały 4K w ofercie?

Pozostałe informacje


Komentarze ():