CANAL+ Domo i CANAL+ Kuchnia od 15 kwietnia

CANAL+ Domo i CANAL+ Kuchnia od 15 kwietniaOd 15 kwietnia br. dwa lifestylowe kanały z portfolio CANAL+ funkcjonować będą pod nowymi nazwami. W ofercie CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.

- Celem zmian jest lepsze wykorzystanie siły marki CANAL+ oraz podkreślenie różnorodności tematycznej oferty programowej pod brandem CANAL+. Stacje CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA ze swoimi bogatymi ramówkami od lat znakomicie dopełniają naszą szeroką ofertę serialową, filmową i sportową. Teraz ich treści będą wzmacniać parasolowy brand CANAL+ i odwrotnie - mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+.

Portfolio kanałów to zarówno znane i lubiane produkcje, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.

Na widzów CANAL+ KUCHNIA czekają najlepsze programy zdradzające kulisy zdrowego stylu życia, wprowadzające w arkana sztuki kulinarnej oraz produkcje kulinarno-podróżnicze odkrywające tajemnice kuchni całego świata. Wśród nowości znajdą się takie programy, jak "Jakubiak rozgryza Polskę" autorstwa jednego z najpopularniejszych polskich szefów kuchni, czy najnowszy program powszechnie znanego i uwielbianego na całym świecie Jamiego Olivera "Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień".
 

Na antenie CANAL+ DOMO nie zabraknie programów poradnikowych. W produkcjach takich, jak "Remont w 48h" czy "Cudotwórcy" widzowie znajdą mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, zobaczą także wyjątkowe remonty i metamorfozy wnętrz. Z kolei w najnowszym autorskim programie ogrodniczym stacji "Grunt to ogród" prowadząca Katarzyna Bellingham przekaże widzom praktyczne i proste do zastosowania porady, dzięki którym każdy z nas będzie mógł założyć ogród marzeń, czy to w domu, czy na balkonie.

Kanały dostępne są za pośrednictwem dekoderów CANAL+, w ofercie sieci kablowych oraz online, na platformie canalplus.com - wiodącym europejskim serwisie online z najszerszą w Polsce ofertą filmowo-serialową na życzenie oraz ze sportem na żywo.

źródło: C+
CANAL+ Domo i CANAL+ Kuchnia od 15 kwietnia

Pozostałe informacje


Komentarze ():