Otwarte okno w Cyfrowym Polsacie przedłużone

Otwarte okno w Cyfrowym Polsacie przedłużone
W związku z utrzymującym się stanem epidemiologicznym Cyfrowy Polsat po raz kolejny wydłużył i udostępnił jeszcze więcej kanałów w "otwartym oknie". 33 kanały dostępne będą bez dodatkowych opłat aż do 15 czerwca 2020 r. na dekoderach satelitarnych oraz do odbioru telewizji kablowej w technologii IPTV, a także mobilnie - w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO). Klienci sieci Plus otrzymają bez dodatkowych opłat aż 30 kanałów w serwisie IPLA - w pakiecie IPLA PLUS.

33 kanały w "otwartym oknie" w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat dba o zapewnienie rzetelnej informacji, relaksu oraz atrakcyjnej rozrywki swoim abonentom. Do udostępnionych już wcześniej w "otwartym oknie" kanałów dołączyły kolejne: BBC Brit, BBC Earth, BBC First, BBC Lifestyle, CBeebies, Disney Junior, FOX oraz Sundance TV. Wśród 33 kanałów widzowie odkryją zróżnicowaną ofertę, a w niej: seriale kryminalne, sci-fi, fantasy, obyczajowe i sensacyjne, tytuły światowego kina niezależnego, programy rozrywkowe, dokumentalne i naukowe oraz produkcje ukazujące niesamowity świat zwierząt i magię otaczającej przyrody.

Dla najmłodszych widzów operator wraz z partnerami przygotował dodatkową niespodziankę, która umili czas spędzony w domu. Oprócz kanałów dla dzieci czekają na nich również specjalne książeczki do wydrukowania, a w nich bohaterowie ulubionych bajek, m.in. "Psi Patrol", "Vampirina", "Myszka Miki" czy "Spongebob" - w postaci kolorowanek, wycinanek oraz quizów.

Wśród dodatkowych propozycji znalazły się kanały:

filmowo-serialowe: 13 Ulica, AMC, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White, BBC First, Comedy Central, Epic Drama, FOX, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI, SundanceTV;
rozrywkowo-lifestylowe: BBC Brit, BBC Lifestyle, CBS Reality, E! Entertainment, Lifetime, MTV Polska;
dla dzieci: CBeebies, Disney Channel, Disney Junior, NickJr., Nickelodeon, NickToons;
dokumentalne: HISTORY, HISTORY2, National Geographic;
edukacyjne: BBC Earth, Da Vinci;
sportowe: Extreme Sports Channel.

Powyższe kanały są dostępne dla abonentów telewizji satelitarnej od pakietu Mini HD oraz dla abonentów telewizji kablowej IPTV od pakietu Rodzinnego IP. Liczba otrzymanych w prezencie kanałów zależna jest od pakietu, z którego klient korzysta. "Otwarte okno" dostępne jest również dla abonentów tych usług w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO - na go.cyfrowypolsat.pl oraz mobilnie na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

Szczegóły "otwartego okna" oraz książeczki dla dzieci do samodzielnego wydruku dostępne są na: www.cyfrowypolsat.pl/bezwychodzenia.

30 kanałów dla wszystkich w sieci Plus w bezpłatnym pakiecie IPLA PLUS

Klienci sieci Plus korzystający z internetowego serwisu rozrywki IPLA teraz znajdą w dedykowanym im pakiecie IPLA PLUS aż 30 kanałów. Po zalogowaniu do IPLI numerem telefonu w Plusie uzyskają dodatkowo dostęp do 25 poniższych kanałów telewizyjnych:

filmowo-serialowych: AMC, BBC First, Comedy Central, Epic Drama, FOX, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SundanceTV;
rozrywkowo-lifestylowych: BBC Brit, BBC Lifestyle, Lifetime, MTV Polska;
dla dzieci: CBeebies, Disney Channel, Disney Junior, NickJr., Nickelodeon, NickToons;
dokumentalnych: HISTORY, HISTORY2, National Geographic;
edukacyjnych: BBC Earth, Da Vinci;
sportowych: Extreme Sports Channel.
 

Bezpłatny dla klientów sieci Plus pakiet IPLA PLUS standardowo obejmuje pięć kanałów: Polsat News HD, Polsat News 2, Polsat Play HD, Superstacja i Polsat Cafe HD, filmy, a także seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat bez reklam. Korzystanie z IPLI w sieci Plus jest zwolnione z naliczania opłat za przesyłanie danych.

Szczegóły na promo.ipla.tv/zostanwdomuzipla.

Udogodnienia i działania Grupy Polsat w ramach akcji #zostańwdomu

Wśród dotychczasowych rozwiązań ofertowych i programowych oraz działań charytatywnych, które Grupa Polsat zrealizowała w ramach społecznej akcji #zostańwdomu i walki z epidemią, znalazły się:

Zakup 200 tysięcy testów na koronawirusa wraz z niezbędną aparaturą laboratoryjną za kwotę ponad 16 milionów złotych oraz przekazanie ich Ministerstwu Zdrowia w celu zwiększenia możliwości testowania, identyfikowania i izolacji zakażonych, jako kluczowych elementów do walki z epidemią w Polsce.
Przekazanie 2200 tabletów z dostępem do Internetu najbardziej potrzebującym dzieciom.
Zebranie 3 milionów złotych dzięki "Reklamie na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem" oraz przekazanie ich szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią.
Przeznaczenie przez Fundację Polsat 2 milionów złotych z środków własnych na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla służby zdrowia.
"SMS na ratunek" - dedykowany spot Fundacji Polsat i Telewizji Polsat, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na zakup niezbędnych środków ochrony osobistej dla służby zdrowia.
Wsparcie dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SP ZOZ w Warszawie.
Plus wsparty przez ZTE Poland przekazał 10 tys. sztuk maseczek dla szpitali.
#okonamalucha - sieć Plus przekazała karty SIM z internetem do Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej.
Zaangażowanie pracowników w akcję "Poczuj smak pomocy" - z zebranych środków 4 Smaki Restaurants&Catering przekazuje darmowe posiłki Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSWiA.
Przekazanie ponad 3000 żonkili do Fundacji Wolne Miejsce na rzecz akcji "Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych".
"Pomagajmy sobie nawzajem" - kampania prospołeczna Grupy Polsat zachęcająca do pomocy seniorom.
#CzytamyDlaDzieci - znani i lubiani czytają bajki - codziennie o godzinie 20:00 na oficjalnym profilu Fundacji Polsat na Instagramie.
#JesteśmyDlaDzieci - program pod patronatem Fundacji Polsat, w którym poruszane są ważne tematy związane z zagrożeniami i konsekwencjami, jakie koronawirus może przynieść dzieciom i ich rodzicom.
W ramach wspólnej akcji producent urządzeń mobilnych OPPO przekazał 188 smartfonów, a Plus 188 starterów z bezpłatnymi rozmowami, SMS-ami i internetem dla podopiecznych Fundacji Polki Mogą Wszystko - sprzęt trafił do podopiecznych 24 świetlic środowiskowych.
Transmisja niedzielnych Mszy świętych na kanałach Polsat News i Polsat Rodzina i w serwisie IPLA.
Codzienne treningi z trenerem personalnym na antenie Polsat News oraz codzienna rozrywka z gwiazdami Telewizji Polsat za pośrednictwem transmisji na żywo na Facebook`u i Instagramie.
Filmowa oferta największego serwisu rozrywki internetowej IPLA - mocne tytuły, które w ostatnim czasie miały swoje kinowe premiery.
Darmowy pakiet 10 GB dla wszystkich klientów Plusa i Plusha oraz nowy pakiet 20 GB za 10 zł.
Darmowy pakiet 10 GB dla klientów Cyfrowego Polsatu korzystających z wybranych taryf internetowych oraz nowy dodatkowy pakiet 20 GB za 10 zł.
Dodatkowe 33 kanały w ramach "otwartego okna" dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV Cyfrowego Polsatu.
25 dodatkowych kanałów dla wszystkich w sieci Plus w bezpłatnym pakiecie IPLA PLUS, łącznie 30 kanałów.
Internet stacjonarny od sieci Plus w technologiach HFC, ETTH, PON przyspieszony do maksymalnych prędkości, nawet do 1 Gb/s, bez dodatkowych opłat.
TIDAL bez limitu danych dla klientów sieci Plus, a dla nowych użytkowników serwisu muzycznego bezpłatny 90-dniowy dostęp do TIDAL.
Duże dodatkowe pakiety internetowe oraz więcej GB jako bonus za doładowanie konta w ofertach "na kartę" w sieci Plus.
Przekazywanie wszystkich bieżących informacji związanych z pandemią koronawirusa w serwisie Polsatnews.pl i w aplikacji mobilnej Polsat News oraz na antenach Polsat i Polsat News.
Darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News dla klientów Plusa.

źródło: Cyfrowy Polsat
Otwarte okno w Cyfrowym Polsacie przedłużone

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
2020-08-08
21:00 Bayern Monchium - Chelsea Londyn
21:00 FC Barcelona - SSC Napoli
 
Ekstraklasa w TV
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Pogoda
20:05
Tour de Pologne
20:10
La Bandida
20:55
Liga Mistrzów UEFA
23:05
Pluton
TVP 2
20:00
Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki
20:45
Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020
21:40
Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020
22:50
Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki
Polsat
20:00
Titanic
22:05
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
TVN
20:00
Salon dźwięku
21:00
Gruby i chudszy II: Rodzina Klumpów
23:10
Wygrać miłość