"The Four", "Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeniesione na jesień 2020 (wideo)

Telewizja Polsat zdecydowała się na przełożenie nagrań i emisji nowych odcinków "The Four", "Tańca z Gwiazdami" oraz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na jesień 2020. Przyczyną jest epidemia koronawirusa w Polsce.

Drugi wiosenny odcinek "Dancing with the Stars" odbył się bez udziału publiczności w studiu. Niecodzienna sytuacja ma związek z epidemią koronawirusa.

- Mając na uwadze bezpieczeństwo, dziś witamy bez publiczności w studiu - przywitał widzów Krzysztof Ibisz. Na koniec programu ogłoszono komunikat o zawieszeniu show. Aktualna edycja "Tańca z Gwiazdami" została zawieszona, nikt nie odpadł, a wszystkie punkty przechodzą na kolejne odcinki.


 

O przerwaniu nagrań kolejnych odcinków show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadecydowały względy bezpieczeństwa. Oficjalna informacja pojawiła się w sobotę 14 marca po emisji drugiego odcinka 13. edycji show i związana jest z epidemią koronawirusa.

- Nie mamy dla was dobrych wiadomości, ale mamy nadzieję, że to jest przejściowy stan - powiedział Maciej Dowbor, jeden z gospodarzy show, w specjalnym filmiku skierowanym do widzów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". - Stacja Polsat podjęła słuszną decyzję, żebyśmy zawiesili nasz program do jesieni. Będziemy tęsknić... Mamy nadzieję, że wy też. Trzymajmy się razem! - dodał Piotr Gąsowski.Wstrzymano również nagrania do nowego programu Polsatu "The Four. Bitwa o Sławę". Decyzja została przekazana widzom 14 marca po emisji drugiego odcinka programu. Kolejne odcinki "The Four. Bitwa o sławę" jesienią 2020 roku.źródło: sat-charts.eu / Polsat

Pozostałe informacje


Komentarze ():