OTT od Cyfrowego Polsatu także w opcji z abonamentem

OTT od Cyfrowego Polsatu także w opcji z abonamentem Z myślą o wygodzie i komforcie klientów, Cyfrowy Polsat przygotował nowe, praktyczne rozwiązanie w ofercie telewizji internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM - możliwość podpisania umowy z pakietem na stałe, już od 20 zł/mies. Ponadto do tematycznych pakietów dodatkowych dołączyły dwa zupełnie nowe: Filmbox Premium z treściami filmowymi oraz Rozrywka z treściami dla dorosłych.

Klienci zainteresowani korzystaniem z telewizji internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM - umożliwiającej odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu) - mogą teraz wybierać między dotychczasową ofertą ELASTYCZNĄ z pełną dowolnością włączania poszczególnych pakietów na 30-dniowe okresy, a nową ofertą PRAKTYCZNĄ ze stałym zobowiązaniem na wybrany pakiet podstawowy:

- Wygodny - 25 kanałów w cenie 20 zł/mies.
- Komfortowy - 42 kanały w cenie 30 zł/mies.
- Bogaty - 92 kanały w cenie 60 zł/mies.


Nowa oferta dostępna jest z umową na 24 miesiące, dekoderem EVOBOX STREAM za 1 zł na start, a później 10 zł/mies. oraz 3 pierwszymi miesiącami oferty programowej (ponad 100 kanałów, w tym HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium) bez opłat.

Posiadając wybrany pakiet podstawowy z umową, można w dowolnym momencie włączać pakiety dodatkowe na 30 dni: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, HBO i HBO GO, Filmbox Premium, Sport, Filmy i seriale, Dzieci oraz Rozrywka - bezpośrednio na dekoderze, w aplikacji Sklep. Oprócz prostej aktywacji, EVOBOX STREAM daje także możliwość realizacji szybkiej płatności za pośrednictwem systemu Dotpay.
 

Wśród pakietów dodatkowych dwie zupełnie nowe propozycje to:

Filmbox Premium - zawierający 5 kanałów filmowych: FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Action, FilmBox Extra, FilmBox Arthouse - 10 zł/30 dni,
Rozrywka - zawierający 6 kanałów tylko dla dorosłych: Hustler HD, Private TV, Redlight HD, Vivid Touch, Vivid Red HD, Brazzers TV - 20 zł/ 30 dni.Oprócz pakietów podstawowych i dodatkowych, telewizja internetowa z dekoderem EVOBOX STREAM zapewnia także dostęp do serwisów online - Cyfrowy Polsat GO z tysiącem programów na życzenie bez dodatkowych opłat oraz HBO GO (w dodatkowo płatnym pakiecie HBO) - z biblioteką kultowych seriali oraz największych hollywoodzkich produkcji.

Oglądanie telewizji na własnych zasadach umożliwiają funkcje:

- TimeShift - daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin, a to pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu w sytuacji, gdy musimy przerwać oglądanie albo coś przeoczyliśmy.
- reStart - pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku, co oznacza, że nie trzeba się martwić spóźnieniem na ulubiony serial, film czy format rozrywkowy. To także bardzo użyteczna funkcja w momencie, gdy przełączając kanały, trafimy na coś interesującego, a program już trwa.
- CatchUP - umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i to bez konieczności nagrywania. Funkcja idealna na momenty, gdy emitowane są dwa lub trzy interesujące programy jednocześnie. Wtedy, jeśli są dostępne w opcji CatchUP, możemy do nich wrócić w bardziej dogodnym momencie.

źródło: Cyfrowy Polsat
OTT od Cyfrowego Polsatu także w opcji z abonamentem

Pozostałe informacje


Komentarze ():