Eurowizja 2020: finał polskich preselekcji w "Szansie na sukces"

Eurowizja 2020: finał polskich preselekcji w Albert Cerny, Kasia Dereń i Alicja Szemplińska - to właśnie ta trójka będzie walczyć o bilet do Rotterdamu! Zwycięzca zostanie wyłoniony w najbliższą niedzielę.

W niedzielę 23.02.2020 o 15:15 TVP2 wyemituje kolejny odcinek "Szansy na sukces. Eurowizja 2020". W finałowym odcinku wystąpi trójka artystów rywalizujących o bilet na największy w Europie konkurs muzyczny - 65. Konkurs Piosenki Eurowizji 2020. Spośród tej trójki widzowie wybiorą osobę, która będzie reprezentowała Polskę.
 

O mocnych stronach trójki wokalistów i tym, na co musi przygotować się nasz reprezentant, w niedzielnym Pytaniu na śniadanie opowiadali Cleo i Groome, jurorzy dzisiejszego odcinka "Szansy na sukces". Oboje w przeszłości także brali udział w konkursie Eurowizji.

65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 12, 14 i 16 maja w Rotterdamie. Konkurs poprowadzą Jan Smit, Chantal Janzen oraz Edsilia Rombley. Tegorocznym hasłem konkursu jest Open Up! Do tego sloganu nawiązuje też logo oraz projekt sceny. W konkursie weźmie udział 41 państw, wśród nich powracające po roku przerwy Bułgaria i Ukraina.

źródło: TVP
Eurowizja 2020: finał polskich preselekcji w

Pozostałe informacje


Komentarze ():