Sylwester 2019 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2019. Kto wystąpi? (wideo)

Sylwester 2019 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2019. Kto wystąpi? (wideo)Plejada gwiazd i moc atrakcji. Polsat gwarantuje doskonałą zabawę! Nowy Rok 2020 rozpocznie się w hucznym stylu. 31 grudnia na Stadionie Śląskim wybuchnie prawdziwy wulkan muzycznych hitów dyskotekowych tego roku, a nie ma lepszego przepisu na imprezę! Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 na żywo na antenie Telewizji POLSAT od godz. 20:00.

W wyjątkową ostatnią noc w roku Stadion Śląski zamieni się w największą dyskotekę w Polsce. Będzie naprawdę gorąco. Wiadomo - tam gdzie są Ślązacy, musi być wyśmienita zabawa! Specjalnie przygotowana na ten wieczór lista przebojów to przepis na rozgrzanie publiczności, a także widzów przed telewizorami. Punktem obowiązkowym są nowe hity, przy których bawiliśmy się w 2019 roku, ale i sprawdzone klasyki. Porwą do tańca każdego, bez względu na to, czy będą na kameralnej domówce, czy większej imprezie.

Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele nowego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka "Ona by tak chciała" zgromadziła w cztery miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na YouTube. Z kolei inny hit lata - "Mama ostrzegała" - już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i do początku grudnia zanotował prawie 84 miliony wyświetleń.

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy? Niekwestionowany król europejskich parkietów DJ Bobo i jego "Chihuahua", a także najbardziej znany obecnie czeski muzyk na świecie - Mikolas Josef w utworze "Acapella". Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. Taneczne szaleństwo zapewnią także LayZee Fka Mr. President i "Coco Jamboo", La Bouche z "Be My Lover", a także Captain Jack w przeboju "Captain Jack".Aż chciałoby się rzec - jak impreza, to tylko Sławomir. Na Stadionie Śląskim wokalista zaśpiewa kultową już "Miłość w Zakopanem", której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na YouTube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi "Color Of Your Life", ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna mijający rok utworem "Ostatnia nocka".
 

Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje swoje najważniejsze hity: "Za krokiem krok", "Łowcy gwiazd" i "My Słowianie". Będzie się działo za sprawą grupy Piersi, gdy parkiet zadrży w rytm ich przeboju "Bałkanica". Wspomnienia z wielu imprez powrócą, gdy Ich Troje przypomni "A Wszystko To... (Bo Ciebie Kocham)". Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką.

Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, dlatego warto być z Polsatem tego wieczoru! O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis oraz Miły Pan.

Scena jest otwarta także dla was! Swoje umiejętności taneczne zaprezentują dwie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Filmiki ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari "Ona by tak chciała" należy przesyłać do 20 grudnia na adres konkurs@sylwestrowamocprzebojow.pl. Jury wybierze najlepsze filmiki, a zwycięzców wyłonią widzowie i internauci w głosowaniu na Facebooku.

Sylwestrowa Moc Przebojów po raz drugi zawita na Stadion Śląski i jest jeszcze większym niż przed rokiem wyzwaniem realizacyjnym i telewizyjnym. Na sportowej arenie powstanie ogromna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość - 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych - prawie o jedną trzecią więcej niż podczas ubiegłorocznego Sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 360 ton! Tę gigantyczną transmisję przygotowuje aż 350 osób.

Na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi są "Fakt" i Radio Eska.

źródło: Polsat
Sylwester 2019 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2019. Kto wystąpi? (wideo)

Pozostałe informacje


Komentarze ():