TVN, TTV oraz TVN7 dostępne w player.pl

TVN, TTV oraz TVN7 dostępne w player.plOd 1 lipca stacje TVN, TTV oraz TVN7 dostępne są w pakiecie "Start" usługi player.pl. Co więcej na użytkowników serwisu czeka także moc letnich nowości filmowych, m.in. "Planeta singli 3" oraz "Całe szczęście".

Z początkiem lipca serwis player.pl wzbogacił się o trzy stacje na żywo z rodziny TVN Discovery Polska - TVN, TTV oraz TVN7. Dzięki platformie można je po raz pierwszy śledzić legalnie w przestrzeni internetowej. Kanały liniowe zostały dołączone do pakietu "Start" zawierającego bogatą kolekcję seriali, filmów i programów VOD. Jego cena nie ulega zmianie i wynosi 10 zł za miesiąc.

Stacja TVN to najlepsza rozrywka, wciągające seriale oraz rzetelne informacje. W te wakacje można śledzić czwartą już odsłonę "Projektu Lady" (pon., godz. 21:30). Na antenie pojawiają się także premierowe odcinki znanego i lubianego serialu "Na Wspólnej" (pon.-czw., godz. 20:15) oraz programów rozrywkowych: "Weekendowa metamorfoza" (nd., godz. 11:00) i "Salon sukien ślubnych Goka" (pon., 22:30). W każdy piątek stacja tradycyjnie zaprasza na cykl filmowy "Superkino", a w nim już niedługo takie produkcje jak: "Interstellar" (12.07), "Niesamowity Hulk" (19.07) czy Van Helsing (26.07). Codziennie o godz. 19.00 Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak oraz Diana Rudnik prezentują widzom najważniejsze informacje z kraju i ze świata.
 

To nie wszystko! W te wakacje stacja TTV przygotowała moc elektryzujących propozycji programowych. W każdą niedzielę po godz. 18:00 kanał pokazuje relację z "Projektu Plaża" - "Tymczasem na Plaży". Kamera TTV śledzi bohaterów stacji w ich podróży po polskim wybrzeżu. Na liście kurortów znajdują się m.in. Łeba, Władysławo, Świnoujście, Kołobrzeg, Szczecinek, Mielno, Darłowo, Ustka, Jastarnia oraz Olsztyn. TTV zaprasza również na znane i lubiane serie - "Królowe życia", "Googlebox. Przed telewizorem", czy "Damy i wieśniaczki".

Wakacje z TVN7 to prawdziwa uczta dla wielbicieli filmów. W środowym paśmie "dobrego kina" (godz. 20:00) widzowie zobaczą m.in. "Czas Apokalipsy" (3.07), "Byliśmy żołnierzami" (10.07), "Boyhood" (17.07) oraz "Podaj dalej" (23.07). W niedzielnym "Superseans" (godz. 20:00) pojawią się: "Król Skorpion" (07.07), "Infiltracja" (14.07), "Green Lantern" (21.07) oraz "Superman: Powrót" (28.07). Stacja zaprasza także na dwie pierwsze części kultowego hitu komediowego "Akademia Policyjna" oraz wiele innych tytułów.

Jednocześnie, dzięki wyjątkowej ofercie player.pl użytkownicy co tydzień mogą cieszyć się premierowymi odcinkami drugiego sezonu produkcji "Pod powierzchnią". Serial dostępny jest wyłącznie w serwisie, a premiera telewizyjna zaplanowana jest dopiero na jesień. Platforma oferuje dostęp również do innych czołowych produkcji nadawcy takich jak: "Diagnoza", "Pułapka", czy "Odwróceni. Ojcowie i Córki".

Biblioteka player.pl jest nieustannie poszerzana o nowe tytuły filmowe. Wyłącznie w player.pl można obejrzeć ostatnią cześć hitowej serii "Planeta Singli 3". Czy długo wyczekiwany ślub głównej pary bohaterów będzie tak samo szalony i zabawny jak ich wcześniejsze miłosne perypetie? Kolejną nowością wakacyjną, która już od 8 lipca będzie dostępna wyłącznie w player.pl jest "Całe szczęście" z Piotrem Adamczykiem i Romą Gąsiorowską w rolach głównych. Film produkcji TVN to pełna uroku i letniej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Oba tytuły dostępne będą w ofercie transakcyjnej - 10 zł za dostęp na 48 godziny.

źródło: TVN
TVN, TTV oraz TVN7 dostępne w player.pl

Pozostałe informacje


Komentarze ():