2019-06-21, JL
Gdzie oglądać Igrzyska Europejskie 2019 z Mińska? Plan transmisji w telewizji, harmonogram transmisji na żywo
Już w piątek 21 czerwca rozpoczną się Igrzyska Europejskie w Mińsku. Do stolicy Białorusi przyjadą najlepsi sportowcy z Europy, w tym reprezentanci Polski. Jakie kanały pokażą w Polsce transmisję z tego sportowego wydarzenia? | |
Plan transmisji Igrzysk Europejskich w Mińsku na sportowych antenach Polsatu:
Piątek 21.06
8:00 Koszykówka 3x3 - Preeliminacje, Polsat Sport
9:50 Koszykówka 3x3 - Preeliminacje, Polsat Sport
13:00 Boks - Eliminacje, Polsat Sport Fight
21:00 Ceremonia Otwarcia, Polsat Sport Extra
Sobota 22.06
8:00 Łucznictwo - Ćwierćfinały, Polsat Sport
9:00 Sambo - Półfinały, Polsat Sport Fight
9:30 Judo - Eliminacje, Polsat Sport Extra
10:40 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
12:15 Judo - Eliminacje i półfinały, Polsat Sport Fight
12:25 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport Extra
15:00 Koszykówka 3x3: Polska - Serbia, Polsat Sport
16:00 Sambo - Finały, Polsat Sport Fight
18:15 Boks - Eliminacje, Polsat Sport News
Niedziela 23.06
8:00 Łucznictwo - Ćwierćfinały i półfinały, Polsat Sport
9:00 Sambo - Ćwierćfinały, Polsat Sport Fight
9:07 Tenis Stołowy - 1. runda, Polsat Sport News
10:25 Judo - Eliminacje, Polsat Sport Fight
10:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
10:50 Koszykówka 3x3, Polsat Sport News
11:15 Sambo, Półfinały, Polsat Sport Fight
12:00 Judo - Półfinały, Polsat Sport Extra
12:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
13:30 Łucznictwo - Finały, Polsat Sport
16:00 Judo - Eliminacje, Polsat Sport Fight
16:40 Lekkoatletyka - Kwalifikacje, Polsat Sport News
17:55 Sambo - Finały, Polsat Sport Fight
18:00 Boks - Eliminacje, Polsat Sport Extra
19:00 Lekkoatletyka - Kwalifikacje, Polsat Sport News
Poniedziałek 24.06
8:00 Łucznictwo - Eliminacje, Polsat Sport
8:00 Badminton, Polsat Sport News
9:00 Tenis Stołowy - Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra
9:30 Judo - Eliminacje, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight
10:15 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
10:30 Łucznictwo - Eliminacje, Polsat Sport
12:00 Tenis stołowy - Ćwierćfinały, Polsat Sort Extra
12:00 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
12:30 Judo - Półfinały, Polsat Sport News
14:00 Koszykówka 3x3 - Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra
14:00 Gimnastyka - Kwalifikacje, Polsat Sport News
14:45 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
16:00 Judo - Finały, Polsat Sport Extra
17:00 Koszykówka 3x3 - Półfinały, Polsat Sport
17:30 Boks - Eliminacje, Polsat Sport Fight
18:00 Gimnastyka - Finały, Polsat Sport News
18:15 Boks - Eliminacje, Polsat Sport Extra
19:50 Koszykówka - Finały, Polsat Sport
Wtorek 25.06
8:00 Łucznictwo - Eliminacje, Polsat Sport
8:00 Badminton, Polsat Sport News
9:00 Kolarstwo szosowe - Finały, Polsat Sport
9:00 Tenis stołowy - Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra
9:30 Judo - Eliminacje, półfinały, Polsat Sport Fight
10:30 Łucznictwo - Eliminacje, Polsat Sport Extra
11:00 Zapasy - Eliminacje, Polsat Sport Fight
11:00 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
11:00 Łucznictwo - Eliminacje, Polsat Sport News
12:00 Kolarstwo szosowe - Finały, Polsat Sport
12:00 Tenis stołowy, Polsat Sport Extra
13:20 Lekkoatletyka - Ćwierćfinały, Polsat Sport News
14:00 Koszykówka 3x3 - Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra
15:00 Kajakarstwo - Półfinały, Polsat Sport News
16:00 Judo - Finały, Polsat Sport Extra
16:40 Lekkoatletyka - Ćwierćfinały, Polsat Sport
17:15 Zapasy - Półfinały, Polsat Sport Fight
18:00 Gimnastyka - Finały, Polsat Sport News
18:15 Boks - Eliminacje, Polsat Sport Extra
19:00 Lekkoatletyka - Ćwierćfinały, Polsat Sport
Środa 26.06
8:00 Badminton, Polsat Sport News
9:00 Tenis stołowy - Finały, Polsat Sport
9:00 Kajakarstwo - Finały, Polsat Sport
10:45 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
10:00 Zapasy - Eliminacje/repasaże - Polsat Sport Fight
11:00 Łucznictwo - Finały, Polsat Sport News
12:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
13:00 Badminton - Finały, Polsat Sport Extra
13:00 Beach soccer, Polsat Sport News
13:30 Łucznictwo - Finały, Polsat Sport Extra
14:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
15:00 Tenis stołowy - Finały, Polsat Sport Extra
16:30 Lekkoatletyka - Półfinały, Polsat Sport
17:00 Zapasy - Półfinały, finały, Polsat Sport Fight
17:30 Boks - Ćwierćfinały, Polsat Sport News
19:00 Lekkoatletyka - Półfinały, Polsat Sport
Czwartek 27.06
8:00 Łucznictwo - Eliminacje, Polsat Sport
9:00 Kajakarstwo - Finały, Polsat Sport Extra
9:00 Tenis stołowy, Polsat Sport News
10:00 Badminton, Polsat Sport News
10:00 Zapasy - Eliminacje, repasaże, Polsat Sport Fight
12:00 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport
12:00 Gimnastyka, Polsat Sport News
13:00 Kajakarstwo, Polsat Sport News
13:45 Łucznictwo - Półfinały, Polsat Sport
15:30 Kolarstwo - Kwalifikacje, Polsat Sport
16:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport News
17:00 Zapasy - Półfinały, finały, Polsat Sport Fight
18:15 Kolarstwo - Finały, Polsat Sport
19:00 Beach soccer, Polsat Sport Extra
19:30 Tenis stołowy, Polsat Sport Extra
Piątek 28.06
9:00 Tenis stołowy - Finały, Polsat Sport Extra
9:00 Badminton, Polsat Sport Extra
10:00 Zapasy - Eliminacje,repasaże, Polsat Sport News
11:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport Extra
12:00 Kolarstwo, Polsat Sport Extra
13:00 Boks - Półfinały, Polsat Sport Fight
13:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport Extra
15:30 Tenis stołowy - Finały, Polsat Sport Extra
17:00 Kolarstwo - Finały, Polsat Sport Extra
17:00 Zapasy - Półfinały, finały, Polsat Sport Fight
Sobota 29.06
8:00 Karate - Eliminacje, Polsat Sport Fight
9:00 Kolarstwo - Kwalifikacje, Polsat Sport Extra
9:00 Tenis stołowy - Finały, Polsat Sport News
11:20 Tenis stołowy - Finały, Polsat Sport News
13:00 Gimnastyka - Finały, Polsat Sport News
14:30 Karate - Półfinały, finały, Polsat Sport Fight
18:00 Beach soccer - Finały, Polsat Sport Extra
18:00 Gimnastyka - Finały, Polsat Sport News (premiera)
19:00 Tenis stołowy - Finały, Polsat Sport Extra
Niedziela 30.06
8:00 Karate - Eliminacje, Polsat Sport Fight
11:00 Badminton, Polsat Sport News
11:00 Boks - Półfinały, finały, Polsat Sport Fight
12:00 Kolarstwo Polsat Sport
13:00 Kolarstwo Polsat Sport News
14:30 Karate - Finały, Polsat Sport Fight
16:10 Gimnastyka, Polsat Sport News (premiera)
18:10 Boks, Polsat Sport Extra (premiera)
20:00 Kolarstwo, Polsat Sport (premiera)
21:00 Ceremonia zamknięcia, Polsat Sport
źródło: Polsat Sport
Pozostałe informacje |
Komentarze ( ):
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps
Program tv - dzisiejszy wieczór
Polecamy
Lokalizator DVB-T2
Gorące informacje
Bądź na bieżąco!
Tagi
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps
Wyszukiwarka
Liga Europy w TV | ||||||||||
Liga Mistrzów w TV | ||||||||||
Ekstraklasa w TV | ||||||||||
| ||||||||||
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów
Video |
|
|
|
|