Czy Polsat pokaże film "Kevin sam w domu" na Boże Narodzenie 2018?

Czy Polsat pokaże film Telewizja Polsat nie zawiedzie fanów świątecznej serii filmów o niesfornym Kevinie.

Emisja filmów z serii "Kevin sam w ..." na Polsacie podczas Świąt Bożego Narodzenia jest już tradycją. Telewizja Polsat także w tym roku nie wyłamuje się z tej tradycji.

- Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie "Kevin sam w domu" - stwierdził Tobias Solorz, prezes Cyfrowego Polsatu, podczas konferencji prasowej dotyczącej wyników firmy w trzecim kwartale br.
 

W tym roku Polsat pokaże pierwszą część filmu czyli "Kevin sam w domu". Emisja filmu odbędzie się w Wigilię 24 grudnia 2018 o 20:00.Zapowiedź Telewizji Polsat:

Znakomita komedia familijna, która stała się wielkim przebojem kinowym na całym świecie. Rodzina McAllisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania w drodze na lotnisko, zapominają o jednej sprawie. Zapominają ze sobą zabrać: ośmioletniego Kevina (znakomity Macaulay Culkin). Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Tym bardziej, że na horyzoncie pojawia się dwóch złodziejaszków (Joe Pesci i Daniel Stern), którzy tylko czekają by okraść dom McAllisterów. Nie wiedzą jeszcze, że wpadli w poważne tarapaty...

reż.: Columbus Chris, wyst.: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O'Hara, John Heard


źródło: sat-charts.eu / Polsat
Czy Polsat pokaże film

Pozostałe informacje


Komentarze ():