Meloradio zastąpiło Radio ZET Gold 5.00/52
Meloradio zastąpiło Radio ZET Gold

Meloradio zastąpiło Radio ZET Gold W poniedziałek, 4 września br., punktualnie o 6.00 nadawanie rozpoczęło Meloradio. To nowa stacja Grupy Eurozet kierowana do wszystkich, którzy szukają alternatywy od zgiełku i szumu informacyjnego. Zastąpiło dotychczasowe Radio ZET Gold. Nowe radio będzie można usłyszeć w 22 polskich miastach.
Muzyka Meloradia to unikatowe połączenie klimatycznych przebojów z ostatnich pięciu dekad i współczesnych utworów wprawiających w przyjemny nastrój. To pierwszy tego typu profil muzyczny w Polsce, określany jako easy listening.

Meloradio to zupełna nowość na naszym rynku. Podobne formaty radiowe możemy spotkać na światowych rynkach, jednak w Polsce żadna inna stacja dotąd tak nie grała. Jestem przekonany, że nowy projekt Eurozet przypadnie do gustu słuchaczom. Meloradio przejmie dotychczasowe częstotliwości sieci ZET Gold, która na bardzo konkurencyjnym rynku w sposób niewystarczający spełniła nasze i słuchaczy oczekiwania - mówi Andrzej Matuszyński, prezes Grupy Eurozet.

Starannie wyselekcjonowana, spójna w tempie baza muzyczna będzie znacznie szersza, bo powiększona o trzy ostatnie dekady w stosunku do ZET Golda. W serwisach informacyjnych z kolei znajdą się najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata, ale duży nacisk położony zostanie na wiadomości dotyczące szeroko rozumianej kultury popularnej i lifestylu. Nie zabraknie też informacji istotnych dla społeczności lokalnych.

Meloradio to marka dla odbiorców, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia w natłoku codziennych zajęć.

Najważniejsi są dla nas słuchacze oraz ich małe przyjemności, które da im Meloradio. Chcemy, aby muzyka i program naszej stacji stały się nieodłącznym elementem dnia, tych którzy chcą zwolnić tempo, nabrać dystansu i szukają wytchnienia oraz towarzysza swojej codzienności - dodaje Kamil Dąbrowa, redaktor naczelny Meloradia.
 
Ramówka Meloradia

Od poniedziałku do piątku gospodarzem poranka "Miłego dnia" będzie Piotr Sworakowski (6.30-10.00). Małgorzata Kościelniak poprowadzi pasmo "Twój dzień z Melo" (10.00-15.00). Od 15.00 do 20.00 (poniedziałki i piątki do 18.00) na "Drugą połowę dnia" zaprosi Piotr Opoka. W poniedziałki 18.00-20.00 na antenie pojawi się ezoteryczny program "Melomagia" Wróżbity Macieja. O tej samej porze w piątki o nowościach kinowych w programie "As w kinie" opowie Andrzej Sołtysik. Po 20.00 godzinne muzyczne spotkanie z "Najpiękniejszymi piosenkami o miłości". Wieczorem pojawią się również informacje lokalne.

Gospodarzem "Leniwych poranków" w sobotę i niedzielę będzie Jarosław Budnik (7.00-10.00). Weekendowe pasma poprowadzą również Magda Kasperowicz, Anna Chmiel oraz Grzegorz Kowalczyk.

Meloradio nadawać będzie w Bielsku-Białej, Dzierżoniowie, Giżycku, Inowrocławiu, Iławie, Katowicach, Kielcach, Kluczborku, Koninie, Krakowie, Łodzi, Morągu, Mrągowie, Olsztynie, Olsztynku, Opolu, Ostródzie, Poznaniu, Słupcy, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

źródło: Eurozet
Meloradio zastąpiło Radio ZET Gold

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
22:10
Trzecia połowa
22:15
Alarm!
22:35
Bez tożsamości
23:30
Na pierwszej linii walki z ebolą
TVP 2
22:15
Wyjazd integracyjny
23:55
Oficer
Polsat
20:05
Niesamowity Spider-Man II
23:10
Nożownik
TVN
20:10
Doradca smaku 8
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Projekt Lady 3
22:30
Sekrety lekarzy 4
23:30
Torque. Jazda na krawędzi