Liga Europy: FK Kruoja Pakruojis - Jagiellonia Białystok gdzie obejrzeć? transmisja na żywo

Liga Europy: FK Kruoja Pakruojis - Jagiellonia Białystok gdzie obejrzeć? transmisja na żywo Które kanały pokażą we czwartek 02.07.2015 transmisję z meczu 1. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy FK Kruoja Pakruojis vs Jagiellonia Białystok na żywo? Sprawdź, gdzie będzie bezpłatna transmisja w Polsce i zagranicą!

Od meczu z litewską drużyną FK Kruoja Pakruojis piłkarze Jagiellonii Białystok rozpoczną zmagania na międzynarodowej arenie.

Futbolo Klubas Kruoja nie ma długiej historii. Klub został założony stosunkowo niedawno, bo w 2001 roku. Trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat naszego najbliższego rywala w europejskich rozgrywkach. To aktualny wicemistrz Litwy, w tym sezonie raczej nie zapowiada się jednak na powtórkę sukcesu z poprzedniego sezonu. Drużyna z Pakruojis po 17. kolejkach zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Nie tak dawno dla portalu weszło.com o klubie z Pakruojis opowiadał mający duże doświadczenie z pracy na Litwie trener Marek Zub. - Kruoja, obecny wicemistrz, ma zdecydowanie najgorsze warunki. Lokalizacja stadionu w polu, dookoła silny wiatr i fatalne boisko. Ja taką murawę to pamiętam sprzed trzydziestu lat, kiedy zapadaliśmy się po kostki w błocie. I to boisko w Kruoji jest praktycznie nieogrodzone. Kiedy więc mamy letnią przerwę w rozgrywkach, mieszkańcy okolicznych domów najkrótszą drogę do miasta obierają przez część boiska. Widać to nawet w transmisjach internetowych - bo telewizja krajowa nigdy tam nie jeździ - jak boisko przecina ścieżka wydeptana przez ludzi. Mało tego, piłkarze Kruoji po strzeleniu gola ustawiają się na tej ścieżce w rzędzie i idą gęsiego - mówił były już szkoleniowiec GKS-u Bełchatów.
 Mecz nie zostanie pokazany przez żadną polską telewizję. Prawa do pokazywania meczu wykupiła internetowa telewizja laola1.tv. Transmisja będzie dostępna bezpłatnie na stronie internetowej stacji (bez geoblokowania!). Dodatkowo transmisję ma pokazać telewizja polskiego bukmahera STS TV.

Alternatywą jest wysłuchane transmisji radiowej, prowadzonej przez Radio Białystok oraz śledzenie relacji tekstowej na oficjalnej stronie klubowej Jagiellonii.


02.07.2015

FK Kruoja Pakruojis - Jagiellonia Białystok - start: 17:00 CET

KANAŁY TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

- Laola1.tv (INTERNET TV: WEBCAST STACJI, BEZPOŚREDNI STRUMIEŃ DO MECZU)

oprac. sat-charts.eu
źródło: sat-charts.eu / jagiellonia.pl

Liga Europy: FK Kruoja Pakruojis - Jagiellonia Białystok gdzie obejrzeć? transmisja na żywo

Pozostałe informacje


Komentarze ():