Kanały Nickelodeon w otwartym oknie na ferie

Kanały Nickelodeon w otwartym oknie na ferieZ okazji ferii zimowych operatorzy: Orange, nc+ oraz Multimedia Polska udostępnią kanały Nickelodeon, Nickelodeon HD oraz Nick Jr. w otwartych oknach oraz w usługach VOD. Z kolei Toya pokaże w otwartym oknie Nickelodeon oraz Nick Jr., a Inea tylko Nickelodeon HD.

Od 21 stycznia do 1 marca 2015 roku wszyscy cyfrowi abonenci Orange, nc+, Multimedia Polska, Toya i Inea będą mogli oglądać wybrane kanały z grupy Nickelodeon w tzw. "otwartym oknie". Dodatkowo w ciągu sześciu tygodni trwania akcji Orange, nc+, Multimedia Polska, Toya, Inea oraz Vectra udostępnią wyselekcjonowane programy w ramach usługi wideo na życzenie (VOD).
 

Abonenci, w zależności od oferty operatora, otrzymają bezpłatny dostęp do biblioteki kilkudziesięciu najpopularniejszych programów z kanałów Nick Jr., Nickelodeon i Nickelodeon HD dzięki czemu, będą mogli śledzić przygody "SpongeBoba Kanciastoportego", "Dory małej podróżniczki", "Pingwinów z Madagaskaru" oraz wielu innych znanych i lubianych postaci w specjalnie wyselekcjonowanych zimowych odcinkach. Z kolei dla starszych widzów przygotowana została specjalna oferta obejmująca najpopularniejsze seriale live-action, takie jak "Sam & Cat" oraz "Victoria znaczy zwycięstwo!". U wybranych operatorów spotkanie z bohaterami tych programów będzie połączone z szeregiem konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, które z pewnością przypadną do gustu młodym widzom.

- To już kolejna tego typu akcja przeprowadzona przez Viacom wspólnie z największymi operatorami satelitarno-kablowymi w Polsce. Po sukcesie projektu z czerwca zeszłego roku, zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka, Viacom zdecydował się na jego powtórzenie w ferie zimowe - mówi Maja Porczyńska, Key Account Director w dziale Content Distribution & Sales, VIMN Poland.

Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronach poszczególnych operatorów.

źródło: VIMN

Pozostałe informacje


Komentarze ():