Trzeci etap wdrażania MUX-3 5.00/52
Trzeci etap wdrażania MUX-3


Trzeci etap wdrażania MUX-3 21 października uruchomiono transmisję z 5 kolejnych nadajników oferujących kanały TVP z trzeciego multipleksu.

Nadajniki uruchomione w dniu 21 października:

SLR Bydgoszcz "Chodkiewicza" (k. 34, 578 MHz, 0,5 kW)
TON Częstochowa "Błeszno" (k. 41, 634 MHz, 2,0 kW)
RTON Elbląg "Jagodnik" (k. 45, 666 MHz, 10,0 kW)
RTCN Olsztyn "Pieczewo" (k. 44, 658 MHz, 2,5 kW)
RTCN Opole "Chrzelice" (k. 43, 650 MHz, 2,5 kW)

Nieco wcześniej, 11 października, zaingurowano emisję z 2 innych nadajników:

RTCN Katowice "Kosztowy" (k. 51, 706 MHz, 2,5 kW)
RTCN Kraków "Chorągwica" (k. 48, 690 MHz, 2,0 kW)

Na uruchomienie czekają jeszcze:

SLR Kielce "Targowa" (k. 47, 682 MHz, 0,5 kW)
SLR Legnica "Piastowska" (k. 49, 698 MHz, 0,6 kW)
RTON Wrocław "Żórawina" (k. 33, 570 MHz, 0,2 kW)

Planowaną datą zakończenia 3 etapu wdrażania MUX-3 jest 27 październik 2011. Do tego dnia wystartują w/w 3 nadajniki.

Wszystkie wymienione powyżej nadajniki zostały dodane do bazy naszego lokalizatora.
 

0

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
2018-09-18
18:55 FC Barcelona - PSV Eindhoven
18:55 Inter Mediolan - Tottenham Hotspur
21:00 Club Brugge - Borussia Dortmund
21:00 AS Monaco - Atletico Madryt
21:00 Liverpool FC - Paris Saint Germain
21:00 FK Crvena Zvezda - SSC Napoli
21:00 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa
21:00 Schalke 04 - FC Porto
 
Ekstraklasa w TV
2018-09-21
18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
20:30 Arka Gdynia - Lech Poznań
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Bułgaria - Polska
21:50
Kompania X 1
22:45
Generał MacArthur
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "Barwy szczęścia"
20:55
M jak miłość
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:55
Magazyn Ekspresu Reporterów
23:00
Doktor "Dobre Samopoczucie"
23:55
Rodzinka.pl 13
Polsat
20:05
Ślad
21:05
Ślad
22:05
W dolinie Elah
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Diagnoza 3
22:30
Kuba Wojewódzki 13
23:30
Superwizjer