Trzeci etap wdrażania MUX-3 5.00/52
Trzeci etap wdrażania MUX-3


Trzeci etap wdrażania MUX-3 21 października uruchomiono transmisję z 5 kolejnych nadajników oferujących kanały TVP z trzeciego multipleksu.
Nadajniki uruchomione w dniu 21 października:

SLR Bydgoszcz "Chodkiewicza" (k. 34, 578 MHz, 0,5 kW)
TON Częstochowa "Błeszno" (k. 41, 634 MHz, 2,0 kW)
RTON Elbląg "Jagodnik" (k. 45, 666 MHz, 10,0 kW)
RTCN Olsztyn "Pieczewo" (k. 44, 658 MHz, 2,5 kW)
RTCN Opole "Chrzelice" (k. 43, 650 MHz, 2,5 kW)

Nieco wcześniej, 11 października, zaingurowano emisję z 2 innych nadajników:

RTCN Katowice "Kosztowy" (k. 51, 706 MHz, 2,5 kW)
RTCN Kraków "Chorągwica" (k. 48, 690 MHz, 2,0 kW)

Na uruchomienie czekają jeszcze:

SLR Kielce "Targowa" (k. 47, 682 MHz, 0,5 kW)
SLR Legnica "Piastowska" (k. 49, 698 MHz, 0,6 kW)
RTON Wrocław "Żórawina" (k. 33, 570 MHz, 0,2 kW)

Planowaną datą zakończenia 3 etapu wdrażania MUX-3 jest 27 październik 2011. Do tego dnia wystartują w/w 3 nadajniki.

Wszystkie wymienione powyżej nadajniki zostały dodane do bazy naszego lokalizatora.
 
0

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2018-02-23
18:00 KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
2018-02-24
15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
2018-02-25
15:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków
15:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
18:00 Korona Kielce - Lech Poznań
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Olimpijski dzień
20:35
The Wall. Wygraj marzenia
21:35
Akwarium, czyli samotność szpiega
22:30
Akwarium, czyli samotność szpiega
23:35
Szalony świat Donalda Trumpa
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Zakazane królestwo
22:35
Braterstwo wilków
Polsat
20:05
Galimatias, czyli kogel-mogel II
22:15
Looper - Pętla czasu
TVN
20:00
Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II
22:50
Arka przyszłości